Fotokogu

Fotod Kaukaasia eesti asunduste ajaloost

Sisesta registreerumisinfo
Kohustuslik info
Kasutajanimi
Üldine salasõna
Salasõna
Salasõna uuesti
E-post
Vabatahtlik info
Ees- ja perenimi / Имя и фамилия
Lühitutvustus (kuidas seotud Kaukaasiaga) / Краткие сведения о себе (как связаны с Кавказом)
Reeglid ja tingimused
Fotokogu on suletud veeb ja siia üles pandava materjali (fotod, kommentaarid jne) eest vastutab veebi registreeritud kasutaja (omanik), mitte veebi haldajad. Seega olen teadlik, et kõik sellesse veebi üleslaetud materjalid väljendavad nende üleslaadijate vaateid, mitte veebi haldajate omi (v.a nende endi materjalide korral).

Luban, et sisestades veebi materjali, teen seda kooskõlas seadustega, riivamata teiste õigusi ja jälgin häid tavasid ehk ei lae veebi seksuaalse suunitlusega, sündsusetut, julma ja laimavat materjali. Olen nõus, et veebi Fotokogu haldajatel on õigus, reeglitega vastuolus olev, üleslaetud materjal igal ajal eemaldada või oma parema äranägemise järgi muuta.

Luban, et ei avalda ega levita veebist võetud materjali koopiaid avalikult mujal avalikus internetis (sh sotsiaalvõrgustikes) ega publikatsioonides ilma materjali omaniku loata. Veebi haldajaid ei saa pidada vastutavaks, kui materjalid lekke toimub kuritahtliku rünnaku käigus.

Kasutajana olen nõus, et üleslaetud infot hoitakse andmebaasis. Olen teadlik, et see veeb kasutab küpsiseid, et minu arvutis infot hoida. Selle ainus eesmärk on vaatamiste kasutusmugavuse suurendamine. E-postiaadressi kasutatakse ainult registreerumise kinnitamiseks ja salasõna saatmiseks.

Klõpsates "Nõus", lubad käituda vastavalt ülalkirjeldatud reeglitele. Reeglite rikkumise korral on Fotokogu haldajatel õigus sulgeda minu juurdepääs veebile.

Kinnitus